راه نشاط

خدایا کمک کن، در اوجی که حق من است پرواز کنم.

راه نشاط

خدایا کمک کن، در اوجی که حق من است پرواز کنم.

سلام خوش آمدید. من یک مرد چهل و پنج ساله هستم و شکر خدا در حد خود موفق. متاهل و دارای دو فرزندم. تحصیل کرده هستم. در یک اداره دولتی کارمی کنم و کار آزاد کوچکی هم دارم. تدریس هم یکی از کارهایی است که انجام می دهم. در طول بیش از بیست سال تدریس، کلاس های من بیش از پنج هزار شرکت کننده داشته است. تدریس من در زمینه مباحث مدیریتی است.
من دچار مشکل اختلال اضطرابی و به طور دقیق تر وسواس فکری هستم که البته در حد متوسطی مرا می آزارد نه خیلی شدید و نه خیلی خفیف ولی سابقه زیادی دارم شاید حدود چهل سال سابقه وسواسی که البته گاهی آزارش بیشتر بوده و گاهی خیلی خفیف. می خواهم بوسیله نوشتن آرامش داشته باشم، تبادل تجربه کنم و سکویی برای پرواز خود و شاید هم همدردی دیگر ایجاد کنم. پس نه ادعا مشاوره دارم و نه چیزی از پزشکی می دانم. نامی که انتخاب کرده ام مستعار است. در حقیقت دوست دارم امید باشم و برای خودم و دیگران و نشاط آور. پس هر گونه تشابه اسمی تصادفی است.

آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

صبح ها اضطراب دارم. شاید شما هم همینطور باشید. روزهای گاهی وقتهای اضطراب دارم ولی آخر شبها معمولا آرام هستم. خوب می خوابم ولی امان از برخی صبح ها، اضطراب مرا اذیت می کند. معمولا کاری را خیلی علاقه دارم یعنی نوشتن را شروع می کنم. البته تایپ می کنم. یادم رفت بگویم من به صورت ده انگشتی و با سرعت خوبی تایپ می کنم. البته این به خاطر این بود که اصلا خط خوبی ندارم به همین دلیل تایپم را بهتر کردم. حالا حالم بهتر شد آرام شدم. کمی تو خلسه و چرت رفتم خیلی چرت زدن را دوست دارم. یک نفر آمد نگذاشت از چرت لذت ببرم. دیروز اتفاقات خوبی افتاد که دوست ندارم تحت این عنوان بنویسم.


  • ۹۵/۱۱/۱۷
  • امید نشاط آور

اضطراب صبحگاهی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">